«Ақмола облысы білім басқармасының Сандықтау ауданы бойынша білім бөлімі Петровка ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесіне
Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа села Петровка отдела образования по Сандыктаускому району управления образования Акмолинской области

Біз әлеуметтік желілерде

Ұйымдар тізімі

II жарты жылдықтағы кәсіптік бағдар бойынша қысқаша ақпарат

Оқу жылы бойы мектепте кәсіби бағдар беру жұмысы жүргізілді. Наурыз айында мектепке тәрбие ісі жөніндегі орынбасар және Каменка колледжінің психологы келді. Олар өз колледжіне түсуге үгіттей отырып, оқушылар алдында сөз сөйледі.

IV тоқсанда барлық кәсіби бағдар беру жұмысы в. Р Ганин С. В және педагог - психолог Т. П. Хлыстун онлайн режимінде бейнероликтер, тесттер мен сауалнамалар көрсету арқылы түрлі білім беру және ақпараттық платформалар арқылы жүргізілді.

Жаңартылған күні: 27.05.2020 11:19
Құрылған күні: 27.05.2020 11:26