"+ Және - желілік ойындар"туралы пікірталас.

08.11.2021

6 қарашада Петровка мектебінде "+ және - желілік ойындар"туралы 5 және 6 сыныптар арасында пікірталас өтті.
Бұл пікірталастың мақсаты-студенттерді алынған ақпаратты талдауға және мәселенің мәніне назар аударуға үйрету.
Алдын ала балалармен компьютердің пайдасы мен зияны туралы бейнеролик көрсетілді. Презентацияның көмегімен компьютерлік ойындардың түрлерін қарастырдық, өзіміз үшін пайдалы ойындарды қалай таңдауға болатынын білдік. Балалар арасында " компьютерлік ойындар мен Мен "атты шағын сауалнама өткізілді.
Балалар құрама ақпаратты екі белгі бойынша жіктеуі керек еді: пайдасы мен зияны.
Пікірсайыс соңында балалар желілік ойындар зиян ғана емес, сонымен қатар пайда әкеледі деген қорытындыға келді, ең бастысы, бәрі қалыпты болуы керек!